Apple Pay, Google Pay, ceny od 0,79%, výplaty zdarma, nové měny, responzivní UI
Vyzkoušejte ThePay 2.0

ThePay.cz, s.r.o.

Nápověda - Ostatní otázky4

Mohu si někde vygenerovat banner pro účely zobrazení v patičce mého webu?

Ano. Můžete mít vlastní banner, který bude obsahovat všechny námi používané platební metody v jakékoliv velikosti. Vygenerovat si jej můžete v klientské zóně v sekci Nastavení – Bannery.

Proč je dobré mít banner hned na homepage? Protože zákazník díky tomu okamžitě ví, že na vašem eshopu může platit pomocí online platebních metod. Zvyšuje to míru konverze, jelikož klient je připraven okamžitě zaplatit, ať už kartou, nebo pomocí zrychlených bankovních tlačítek.

Jak řešíte ochranu osobních údajů a ÚOOÚ?

Jsme registrování na úřadu pro ochranu osobních údajů a splňujeme veškeré zákonné povinnosti týkající se této problematiky. ThePay dodržuje a ctí zákony.

Potřebuji řešení na míru. Mohu od vás čekat individuální přístup?

Naše společnost je vyhlášena tím, že jsme pro klienty schopni připravovat individuální řešení na míru.

Pokud pro Váš projekt potřebujete platební řešení postavené na míru, stačí se na nás obrátit na e-mailu obchod@thepay.cz a my uděláme všechno proto, abychom Vaše přání splnili.

Co mohu očekávat od vašeho obchodníka? Máte nějaký kodex chování?

Ano. Sepsali jsme pravidla, podle kterých se řídí všichni naši lidé. Díky tomu můžeme zaručit, že každý náš obchodník vám nabídne stejně dobrý servis. Jestli máte chviličku čas, přečtěte si náš kodex obchodníka.