Apple Pay, Google Pay, ceny od 0,79%, výplaty zdarma, nové měny, responzivní UI
Vyzkoušejte ThePay 2.0

ThePay.cz, s.r.o.

Nápověda - Implementace4

Je implementace složitá?

V jednoduchosti je krása a u našeho implementačního balíčku to platí dvojnásob. Balíček máme v jazyce PHP. Jeho implementace je pro zkušeného programátora otázkou cca jednoho odpoledne.

Aktualizovaný implementační balíček naleznete ke stažení na tomto odkaze: https://www.thepay.cz/ke-stazeni/

Mohu si platební bránu při implementaci přizpůsobit k obrazu svému?
Ano, jistě. Dokonce byste i měli. Náš implementační balíček je předpřipravený tak, abyste do něj mohli volně zasahovat a přizpůsobovat si barvy brány, velikost jednotlivých prvků, ikony k platebním metodám, apod. Pokud chcete dosáhnout co nejlepšího efektu, měli byste bránu umístit ještě před ostatní platební metody a zdůraznit výhody platby online - žádné poplatky za dobírku, maximální pohodlí, okamžité připsání financí, apod. Cílem je ulehčit zákazníkovi nákup a implemetační balíček ThePay vám k tomu pomůže. Přizpůsobí se vám, abyste se vy co nejvíce přizpůsobili klientovi.
Máte moduly do OpenCart, PrestaShop a dalších podobných systémů?

Fandíme open source systémům a jsme si vědomi jejich rozšířenosti. Proto jsme navázali spolupráci s firmou Platiti.cz, která připravuje implementační balíčky do všech oblíbených open source systémů jako je PrestaShop, OpenCart, VirtueMart, Magento a další.

Kompletní seznam podporovaných platforem naleznete na stránkách Platiti.cz.

Co když si nevím rady, poradí mi někdo?

Samozřejmě, od toho jsme tady. Pokud Vám něco není jasné, mile rádi Vám poradíme.

Kontaktujte naše technické oddělení na emailové adrese it@thepay.cz, kde sedí ti nejšikovnější programátoři. Problém s implementací u Vás vyřeší raz dva.